آموزش،تحصیلات تکمیلی
1399/8/28 چهارشنبه
به اطلاع کلیه همکاران و ارباب رجوع های گرامی می رساند؛
نحوه فعالیت کلیه مراکز/واحد ها، ستاد های استانی و سازمان مرکزی طی بخشنامه ستاد ملی مدیریت کرونا

.

فایل وضعیت استانها

فایل بخشنامه کرونا✳️ اطلاعیه ✳️

به اطلاع کلیه همکاران و اراب رجوع های   گرامی می رساند؛
وضعیت کلیه مراکز/ واحدها، ستادهای استانی و سازمان مرکزی با توجه به بخشنامه شماره ٫۴٫۴۵۵۶۷د مورخ ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۸،  مطابق با بخشنامه نحوه فعالیت دستگاه های اجرایی موضوع ماده ۲ قانون مدیریت بحران صادره ازسوی  سازمان استخدام اداری و استخدامی کشور به شماره۳۷۴۸۹۹مورخ ۱۳۹۹٫۰۸٫۲۷ خواهد بود .
 
◀️ با توجه به متن بخشنامه فوق الاشاره نحوه فعالیت مراکز/واحد ها، ستاد های استانی و سازمان مرکزی بر اساس وضعیت اعلامی از سوی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مدیریت کرونا در ادارات شهر ها در سه وضعیت به شرح ذیل اعلام گردیده است.

نحوه فعالیت کلیه مراکز/واحد ها، ستاد های استانی و سازمان مرکزی تابع اعلام وضعیت شهر های کشور توسط ستاد ملی مدیریت کرونا خواهد بود.

 #وضعیت_زرد
بند ۱٫۲- در سایر ادارات شهر ارائه خدمت با حضور دو سوم کارکنان انجام  خواهد شد.

#وضعیت_نارنجی
بند ۲٫۲- در سایر ادارات شهر ارائه خدمات با حضور ۵۰ درصد کارکنان انجام خواهد شد.

#وضعیت_قرمز
بند ۳٫۳ - کلیه مراکز آموزشی (آموزشگاهها مدارس دانشگاهها و ...) به طور کامل تعطیل و صرفاً کارکنانی که برای حفاظت فیزیکی و حفاظت تاسیسات و سامانه‌های الکترونیکی ضروری باشند حضور خواهند یافت.

لازم به ذکر می باشد؛
👈با توجه به بند ۶ بخشنامه ؛
با وجود زیر ساخت های لازم از سوی دانشگاه کلیه، مدیران،کارکنان و اساتید گرامی موظف می باشند به صورت دورکاری از طریق اتوماسیون، سامانه جامع اداری و مالی(erp)، سامانه جامع گلستان به انجام وظایف محوله خود و ماموریت های اصلی دانشگاه اهتمام ویژه داشته باشند تا لطمه ای به ارائه خدمات به دانشجویان، کارکنان و ارباب رجوع وارد نگردد.

👈 در هر سه حالات کلاس های آموزشی به صورت الکترونیکی برگزار می گردد، اساتید و پرسنل مرتبط، موظف به برگزاری و پشتیبانی از ارائه خدمات فوق به نحو احسن به دانشجویان خواهند بود .‌

https://sapp.ir/pnumahdasht


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر