آموزش،تحصیلات تکمیلی
1399/10/7 یکشنبه
تبریک کارکنان ،اعضای هیت علمی و دانشجویان:
انتصاب دکتر مهدی یوسفی صادقلو عضو هیأت علمی دانشگاه ماهدشت، به عنوان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مرکز کرج

.

همراه با جلسه هیات رئیسه که با موضوع بررسی وضعیت  آزمونهای پایان نیمسال،جذب دانشجو و مسائل جاری دانشگاه در سالن اندیشه دانشگاه با حضور رئیس و اعضای هیات رئیسه برگزار شد ؛ معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی پیام نور مرکز کرج نیز معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر جلالیان رئیس دانشگاه پیام نور استان البرز با تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار و تقدیر از جانفشانیهای این قشر خدوم در جبهه مقابله با بیماری کرونا؛ بر هم افزایی و مشارکت همه اعضای هیات علمی و کارکنان در ارائه خدمت به دانشجویان بویژه در ایام کرونا تاکید کرد.
رئیس دانشگاه تغییر و تحول در بدنه مدیریت را امری طبیعی و رو به جلو عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد تمام تغییرات در جهت افزایش کیفیت خدمات رسانی باشد.
جلالیان با تقدیر از دکتر احمدی دهکاء معاون اسبق آموزش و تحصیلات تکمیلی از تلاش  ایشان در ساماندهی وضعیت حوزه معاونت آموزشی تقدیر کرد و برای دکتر یوسفی صادقلو نیز آرزوی موفقیت نمود.
در ادامه دکتر فرید مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) نیز از اهمیت اساسی حوزه آموزش که سخن گفت و آنرا به مثابه ستون اصلی دانشگاه نام برد.
حجت الاسلام فرید با تحلیل وضعیت پاسخگویی حضوری و غیر حضوری به دانشجویان؛ افزایش کیفیت پاسخگویی به ارباب رجوع را خواستار شد.
در ادامه هر یک از روسای مراکز و واحدهای استان ،معاونین  و مدیران ستادی به تشریح فعالیتهای صورت گرفته در نحوه برگزاری آزمونها،بررسی مشکلات جاری و ارائه گزارش از وضعیت موجود پرداختند.
دکتر احمدی دهکاء نیز با ارائه گزارشی از فعالیت 4 ساله خود در زمان تصدی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور استان البرز از همکاری و همراهی تمامی مسئولان و مدیران استان تقدیر کرد.
در پایان این نشست رئیس دانشگاه پیام نور استان با اهداء لوح تقدیر از زحمات آقای گرشاسب زاده که قرین دوماه به عنوان نماینده تام الاختیار وی در حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی مدیریت امور را بر عهده داشتند، تقدیر کرد.
همچنین با اهداء لوح یابودی از سوی دانشگاهیان استان از دکتر احمدی دهکاء تقدیر شد و حکم دکتر یوسفی صاقلو نیز به ایشان تقدیم گردید.
گفتنی است دکتر احمدی دهکاء  عضو هیات علمی رشته جغرافیا پیام نور هشتگرد می باشد و دکتر یوسفی صادقلو عضو هیات علمی رشته حقوق دانشگاه پیام نور ماهدشت که پیش از این مدیریت حقوقی دانشگاه را بر عهده داشته و به عنوان معاون جدید آموزش و تحصیلات تکمیلی مرکز کرج معرفی شد.


http://alborz.pnu.ac.ir/portal/home/?NEWS/509195/1409174/1780351/%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%84%D8%B3%D9%87-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%B1%D8%B2

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر