فارغ التحصیلان
1399/8/28 چهارشنبه
قابل توجه همکاران محترم:
نحوه حضور و فعالیت از تاریخ 99/9/1 تا 99/9/14

.

.

روسای محترم واحدها
معاونین محترم و مدیران محترم ستاد استان و مرکز کرج
با تقدیم سلام و احترام
استحضاراً، عطف به نامه شماره 45567/4/د مورخ 28/8/99 معاون محترم اداری و مالی دانشگاه در خصوص نحوه فعالیت دانشگاه از تاریخ (1/9/99 لغایت 14/9/99) ضمن ابلاغ بخشنامه برای اعمال و اجرای کامل و دقیق مفاد آن، خواهشمند است نسبت به موارد ذیل عنایت فرموده و دستور اقدامات لازم را صادر  فرمائید:
  1. حضور کلیه پرسنل حفاظت فیزیکی و تاسیسات در طول ایام تعطیل مطابق روال گذشته الزامی است.
  2. حضور کلیه کارشناسان محترم آموزش الکترونیکی ( lms) در کلیه مراکز و واحدها تا پایان
    ساعت اتمام کلاسها همانند روزهای عادی الزامی است.
  3. به منظور پیشگیری از اخلال در انجام وظایف ضروری و غیرقابل تعطیل دانشگاه ، حضور کلیه کارشناسان و مدیران در صورت فراهم نبودن شرایط دورکاری به طور پاره وقت برای انجام امور محوله در سطح دانشگاه پیام نور استان البرز ( کلیه مراکز، واحدها و ستاد) الزامی است.
  4. به منظور پشتیبانی از سیستم های الکترونیکی دانشگاه در ایام تعطیل، نظارت کامل واحدهای رایانه استان و مراکز و واحدها در طور این ایام ضروریست و این همکاران بایستی در تمام ساعات برگزاری کلاسها و همچنین روزهای اداری به گونه ای در دسترس باشند که در صورت ضرورت در دانشگاه حضور پیدا کنند.
اجرای کامل مفاد نامه ابلاغی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه و توضیحات مندرج در این بخشنامه لازم الاجرا و نظارت بر اجرای کامل و دقیق آن به عهده روسای محترم مراکز و واحدها و مدیران و معاونت ستادی است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر